Wszystkie kategorie

Filtry

Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 1

Dezynfekcja i dozowniki

Dezynfekcja to nic innego jak odkażanie, czynność mająca na celu zniszczenie drobnoustrojów (bakterii, wirusów). Należy pamiętać, że zdezynfekowany materiał, powierzchnia nie musi być po tym zabiegu jałowa. Istnieje ogólny podział metod sterylizacji na: mechaniczne, fizyczne i chemiczne. W obecnych czasach jest ona bardzo istotna, dlatego warto ją zastosować w naszej codziennej rutynie w domu, pracy (biurze, firmie, na zewnątrz np. budowie) szkole, szpitalu oraz w różnych instytucjach, miejscach publicznych, gdzie mamy największe zbiorowisko drobnoustrojów. Nawet prozaiczne mycie rąk zabezpiecza nas w pewien spsób, więc pamiętajmy o tym. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą środków, preparatów do dezynfekcji rąk oraz różnych powierzchni. W ofercie dostępne są również odpowiednie dozowniki.

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)