Wszystkie kategorie

Filtry

kolor
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 4

Cienkopisy, pióra kulkowe

Szukasz dobrego produktu do pisania? Nie wiesz, na co się zdecydować? Proponujemy alternatywę dla zwykłych długopisów, czyli pióra kulkowe i cienkopisy. Pióro kulkowe różni się od tradycyjnego pióra wiecznego rodzajem zakończenia. Tradycyjna stalówka zostala zastąpiona wykończeniem kulkowym, zbliżonym do tego w długopisie. Dzięki temu piórem pisze się łatwo i przyjemnie. To produkt bardzo trwały, a jednocześnie elegancki. Świetnie sprawdzi się w biurze, szkole czy na uczelni. Będzie też doskonałym pomysłem na prezent. Szczególnie polecany renomowane marki: DIPLOMAT, SHEAFFER, SCHNEIDER. Cienkopisy z kolei wyróżnia unikatowa, cienka końcówka, która umożliwia lekkie i estetyczne pisanie, ale też szkicowanie, rysowanie i tworzenie grafik. Cienkopis to świetny sposób na wprowadzenie do notatek nieco życia i kolorów. Dzięki niemu nauka może się stać nie tylko przyjemniejsza, lecz także skuteczniejsza. Zastosowanie różnych barw w naturalny sposób pobudzi mózg do wzmożonej pracy, ułatwi koncentrację, a co najważniejsze będzie istotnym wsparciem w procesie zapamiętywania, gdyż jaskrawe kolory są znacznie lepiej rozpoznawane przez nasz mózg niż jednolite notatki. Żywe i wyraziste kolory; te tradycyjne: czarny, czerwony, niebieski, zielony, a jeszcze bardziej te fantazyjne: karminowy, koralowy, morski; z pewnością umilą codzienną rutynę. Dostępne są zarowno poszczególne kolory, jak i gotowe zestawy.

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)