Wszystkie kategorie

Filtry

kolor
  • Więcej Zaznaczono
rodzaj
  • Więcej Zaznaczono
wymiary (mm)
  • Więcej Zaznaczono
W ofercie od
  • Zaznaczono
Hit
  • Zaznaczono
Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 19

Plecak na laptop

Jeśli sytuacja wymaga od Ciebie częstego przewożenia laptopa z domu do biura i na odwrót, bądź jeśli wybierasz się w wakacyjną podróż i planujesz zabrać swój komputer przenośny ze sobą, warto pomyśleć nad dobrej jakości plecakiem na laptopa. Plecaki na laptop to sprawdzony, wygodny a zarazem bezpieczny sposób na transport sprzętu, pozwalający uniknąć wszelkich uszkodzeń mechanicznych oraz zabrudzeń laptopa.

Przy wyborze produktu należy przede wszystkim dopasować rozmiary plecaka do wielkości swojego laptopa- są one podawane w calach. Jeśli z plecaka korzystać będziemy często, warto zadbać także o to, by był on wykonany z wodoodpornej tkaniny. Jeśli zaś plecak na laptop służyć ma także do przewożenia dokumentów oraz innych akcesoriów, takich jak  mysz, dysk przenośny czy klawiatura, warto wybrać ten model, który posiada dwie odrębne kieszenie.

 

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)