Wszystkie kategorie

Filtry

Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 1

Pianka do ekranów

Każdy użytkownik sprzętu elektronicznego musi co pewien czas zmierzyć się z zabrudzeniami ekranu swojego komputera, laptopa, tabletu, smartfonu, telewizora czy innego urządzenia wyposażonego w szklany ekran. Tłuste plamy, smugi, odciski palców- są to rzeczy nieuniknione, związane z codziennym użytkowaniem sprzętu. Dlatego warto mieć w zanadrzu odpowiedni środek, który poradzi sobie z tego typu zabrudzeniami.

Specjalistyczne pianki do czyszczenia ekranów doskonale się do tego nadają. Oprócz tego, że dokładnie wyczyszczą ekran, to dodatkowo go pielęgnują. Pianka do czyszczenia ekranów ma właściwości antystatyczne i bakteriobójcze. Nie pozostawia smug oraz jest bezpieczna zarówno dla sprzętu, jak i nas samych.

 

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)