Wszystkie kategorie

Filtry

Zakres cenowy
  • PLN
  • PLN

Wybrane kryteria:

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 2

Folia ochronna

Folie ochronne na telefon komórkowy i tablet stanowią niewidoczną ochronę ekranu. Ich twarda powierzchnia, wykonana z tworzywa sztucznego, chroni ekran przed zarysowaniem, odciskami palców oraz przed wszelkimi smugami i zanieczyszczeniami. Folie są ultracienkie, dzięki czemu nie wpływają na pogorszenie jakości użytkowania urządzenia oraz nie zmniejszają jego czułości. Ponadto folia jest maksymalnie przejrzysta i niewidoczna gołym okiem, dzięki czemu telefon czy tablet zachowują swój estetyczny wygląd.    

Oferowane przez nas folie ochronne na telefon komórkowy i tablet charakteryzują się wysoką jakością, trwałością oraz idealnym dopasowaniem do danego ekranu. Są one łatwe w montażu, zaś w zestawie znajduje się specjalna ściereczka z mikofibry do dokładnego odczyszczenia ekranu przed aplikacją folii ochronnej.

Folia stanowi niezawodną ochronę naszego urządzenia. Nie musimy obawiać się także o wyświetlacz telefonu lub tabletu, gdyż folię można z łatwością usunąć i nie pozostawia ona żadnego kleju lub innych defektów na ekranie.

 

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)