Wszystkie kategorie

Filtry

kolor
 • Zaznaczono
typ
 • Zaznaczono
rodzaj
 • Zaznaczono
format
 • Zaznaczono
rozmiar
 • Więcej Zaznaczono
wymiary (mm)
 • Więcej Zaznaczono
W ofercie od
 • Więcej Zaznaczono
zamiennik
 • Zaznaczono
Hit
 • Zaznaczono
Zakres cenowy
 • PLN
 • PLN

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności

Znalezionych produktów: 25

Filtr prywatyzujący

Wykonując codzienną pracę na komputerze, laptopie czy innym urządzeniu mobilnym, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo tzw. „wzrokowej kradzieży”, a więc podglądnięcia czyichś danych oraz możliwe ich wykorzystanie w niepożądanych celach przez osoby postronne. Aby uchronić się przed taką formą przywłaszczenia prywatnych danych, warto skorzystać z rozwiązania, jakim są filtry prywatyzujące.

Filtry prywatyzujące to specjalne folie, które wykonane są w technologii mikrożaluzji. Ich montaż na ekranie komputera stacjonarnego lub laptopa sprawia, że informacje wyświetlane na monitorze nie są widoczne dla osób postronnych, stojących z boku (widzą oni jedynie czarne pole) a jedynie osoba siedząca na wprost ekranu ma dostęp po danych, widząc wszystko wyraźnie na urządzeniu.

Filtry prywatyzujące zapewniają więc prywatność oraz chronią nasze dane- jest to ważne zarówno podczas wykonywania służbowych obowiązków, jak i podczas korzystania z prywatnych materiałów w miejscach publicznych, szczególnie takich jak poczta elektroniczna, bankowość, portale społecznościowe, przeglądając filmy lub zdjęcia.

W naszej ofercie posiadamy filtry prywatyzujące z możliwością mocowania ramkowego i bezramkowego. Filtry dodatkowo chronią nasze oczy przed szkodliwym działaniem światła niebieskiego emitowanego przez ekran a także zabezpieczają matrycę przed zabrudzeniami oraz zarysowaniami.

 

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 17 853 00 98,  +48 17 850 02 23

DMD Biuro Al. Sikorskiego 2/7 35-304 Rzeszów godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)